Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Угода

Умови надання послуг

Умови сервісу для ConnectHome і додаткових послуг.

1.Загальні стани

Умови сервісу – ця Угода, яку визначають положення і умови використання Сервісу СonnectHome, у тому числі при використанні Веб-сайту за адресою https:/remote.connecthome.com.ua і додаткові послуги, доступні на Веб-сайті.

Умови надання послуг визначають права і зобов’язання користувачів, а також права, обов’язки і відповідальність компанії ConnectHome як постачальника послуг.

Надання послуг здійснюється відповідно до Закону України “Про авторське право і суміжні права” і іншими законодавчим актам України і не може йому суперечити.

Політика конфіденційності розміщена на сайті, кожен потенційний користувач Веб-сайту,може з нею ознайомиться в режимі онлайн.

Кожен потенційний Користувач Веб-сайту, під час реєстрації, зобов’язаний погодиться з цими Умовами і Політикою конфіденційності, що є обов’язковою дією для користування сервісом.

2. Визначення.

Терміни які використовуються в цій угоді:

 • Постачальник послуг/Адміністратор – юридична особа, Приватне Підприємство “Коннектхоум”(далі – компанія ConnectHome), ідентифікаційний код юридичної особи 39848332. Юридична адреса: 49100, Україна, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, ін. Гагаріна 70;

 • Користувач – фізична особа, що має цивільну правоздатність і дієздатність в розумінні чинного законодавства України, юридична особа або організація без створення юридичної особи, які є користувачами системи ConnectHome;

 • Аккаунт/Обліковий запис – набір відомостей, які користувач залишає на Веб-сайті за адресою https:/remote.c-home.ua;

 • Серійний номер контроллера – унікальний ідентифікатор контроллера, який нанесений на корпус контроллера і доступний на Web інтерфейсі контроллера;

 • Логін – унікальний набір букв і/або цифр, який потрібний для доступу до сервісу ConnectHome;

 • Пароль – ряд знаків, що захищають від несанкціонованого доступу до Веб-сайту;

 • Ідентифікація – процес ідентифікації Користувача на основі Логіна, Електронної пошти і Пароля;

 • Веб-сайт – інтернет-сторінка, доступна в https:/remote.c-home.ua;

 • Контроллер – пристрій, що керує, сполучає усі елементи системи ConnectHome один з одним і зв’язує її із зовнішнім світом;

 • Система ConnectHome – контроллер Butler або інший контроллер ConnectHome, облаштування ConnectHome, облаштування інших систем, які підтримуються контроллером ConnectHome. Повний перелік облаштувань компанії ConnectHome можна знайти знайти на сайті;

 • Сервіс Видаленого доступу ConnectHome – набір програмних і апаратних інструментів, що дозволяє контролювати статус і керувати облаштуваннями домашньої автоматизації, використовуючи мобільне застосування, веб-сайт, локальний веб-інтерфейс або програмні застосування інших систем для зв’язку з контроллером ConnectHome, який у свою чергу зв’язується з іншими елементами системи через радіоканал. Сервіс також дозволяє керувати і контролювати статус пристроїв, які є продуктами інших компаній, але сполучені з системою ConnectHome, використовуючи програмні розширення або радіоканал. Крім того, сервіс дозволяє додаткам інших систем, наприклад Google Assistant, керувати облаштуваннями системи ConnectHome, використовуючи спеціальні програмні розширення. Повний список систем які можливо інтегрувати в систему ConnectHome можна знайти на Web сайте . Умови, що стосуються авторських прав до додатків/систем інтегрованих до системи ConnectHome регулюються угодами із виробниками даних систем. Компанія ConnectHome не несе відповідальності за пристрої/сервіси інших виробників;

 • Реєстрація – процес налаштування Аккаунта, який призводить до укладення електронного договору між користувачем і компанією ConnectHome.

 • Дії(Action) для Google Асистента – спеціально розроблене компанією ConnectHome додаток, який дозволяє користувачам керувати облаштуваннями системи ConnectHome за допомогою голосового Асистента від компанії Google.

3. Реєстрація.

Реєстрація на Веб-сайті добровільна та безкоштовна. Для реєстрації та налаштування облікового запису необхідно заповнити форму Web - сторінці. Перед заповненням форми Користувач зобов'язаний ознайомитися і прийняти Політику конфіденційності, розміщену на Веб-сайту , та Умови надання послуг, описані в цій угоді. Натиснувши на відповідні прапорці під час процесу реєстрації, користувач приймає дані документи . Відмова прийняти Умови надання послуг та Політики конфіденційності, доступної на веб-сторінці https://remote.c-home.ua, не дозволить користувачеві продовжити реєстрацію та відповідно не дає право користуватись сервісом ConnectHome.

Під час процесу реєстрації, необхідно заповнити наступні поля:

 • Ім’я користувача;

 • Логін;

 • Пароль;

 • Адреса електронної пошти користувача.

Після завершення форми реєстрації Постачальник послуг створює Обліковий запис користувача і автоматично посилає лист підтвердження реєстрації на адресу електронної пошти Користувача, введену під час Реєстрації. Переходячи по посиланню прикріпленою в цьому листі Користувач вважатиметься зареєстрованим.

4. Технічні умови для надання Сервісів.

Щоб використати сервіси ConnectHome, Користувач повинен мати:

 • Доступ до Інтернету;

 • контроллер Butler;

 • правильно конфігурований веб-браузер;

 • активна і правильно конфігурована поштова скринька.

Використання сервісу ConnectHome схильне до типових загроз, пов’язаних з передачею даних в мережі Інтернет. Постачальник послуг застосовує сучасні методи захисту і шифрування передаваної інформації, щоб гарантувати Користувачеві безпечне використання сервісу ConnectHome, особливо у відвертанні доступу третіх осіб до сервісу і усієї конфіденційної інформації. Користувач несе відповідальність за безпеку цифрового контенту в межах заходів, які можуть бути прийняті тільки Користувачем, такі як використання антивірусного програмного забезпечення, використання унікальних паролів з високою мірою надійності, вжиття заходів, для гарантування конфіденційності цих паролів. У зв’язку з цим Користувач несе повну відповідальність за наслідки можливої відсутності вищезгаданих заходів безпеки, включаючи захисту персональних даних і іншої інформації, захист якого потрібно законом.

5. Система ConnectHome.

Система ConnectHome – це система домашньої автоматизації, яка дозволяє керувати побутовими пристроями у вашому будинку завдяки компактним мікромодулям тих, що використовують безпровідний протокол зв’язку Z, – Wave.

Система дозволяє контролювати і керувати:

 • Приладами освітлення;

 • Моторами віконної і ворітної автоматики(штори, роллеты, ворота, шлакбаумы і тд);

 • Облаштуваннями климат- контролю, такими як кондиціонери, радіатори опалювання, контури теплої підлоги, бойлеры і тп;

 • Облаштуваннями мультимедіа;

 • Будь-які інші електроприлади, такі як чайник, кофемашина і тп;

 • До системи можуть бути підключені всілякі датчики для контролю температури, вологості, освітленості, наявності руху, наявність протікання води і тп.

Система складається з центрального контроллера і пристроїв підключених до нього. Повний перелік облаштувань компанії ConnectHome можна знайти знайти на сайті.

Завдяки системі ConnectHome усіма підключеними пристроями можна керувати не лише за допомогою вимикачів, пультів керування що йдуть в комплекті до пристрою, але і з допомогою:

 1. Фірмового додатка ConnectHome;

 2. Голосового Асистента від компанії Google.

6. Платежі і збори на користь третіх осіб.

Використання сервісів ConnectHome може викликати додаткові витрати, у зв’язку з використанням інтернету, на користь третіх осіб, таким як оператори мобільного зв’язку, Інтернет-провайдери або інші. Постачальник послуг не несе відповідальності за сторонні збори і платежі на користь третіх осіб, обумовлені використанням сервісів ConnectHome.

7. Права і зобов’язання Користувача.

Користувач зобов’язаний використати сервіси ConnectHome відповідно до цих Умов надання послуг і чинного законодавства України.

Використання Сервісів передбачає додаткові обмеження, згідно з якими Користувач, гарантує і погоджується не використати систему ConnectHome, не за призначенням, а також підтверджує, що не взаємодіятиме з нею таким чином, який:

 • порушує права інтелектуальної власності і/або будь-які інші права будь-яких осіб(у тому числі компанії ConnectHome.);

 • порушує який-небудь закон або нормативний акт;

 • є шкідливим, шахрайським, обманним, загрозливим, образливим, дискредитуючим, непристойним або з інших причин неприпустимих;

 • ставить під загрозу безпеку свого або чужого Аккаунта в системі ConnectHome(наприклад, якщо користувач дозволяє комусь сторонньому увійти до системи від свого імені);

 • яким-небудь чином допускає отримання пароля, відомостей про обліковий запис або будь-яку іншу інформацію про безпеку від будь-якого користувача;

 • порушує безпеку будь-якої комп’ютерної мережі, і/або зламує будь-які паролі і/або захисні коды шифрування;

 • декомпілював, здійснює зворотну розробку Програмного забезпечення і Продуктів, або іншим чином намагається отримати початковий код програмного забезпечення.

Користувач має право:

 • бути інформованим про будь-які зміни в справжніх Умовах і Політиці конфіденційності;

 • на безперебійний доступ до Сервісів системи ConnectHome, окрім випадків, які передбачені в п.7 справжніх Умов;

 • на корекцію даних, внесених у свій Аккаунт;

 • на видалення даних зі свого Аккаунта і розірвання цієї Угоди.

8. Права і зобов’язання Постачальника послуг

Постачальник послуг зобов’язується робити будь-які розумні і комерційно виправдані зусилля для гарантії доступності Сервісів 24 години в добу, 7 днів в тиждень, окрім наступних випадків:

 • заплановані технічні перерви в наданні Сервісу ConnectHome, що тривають менше 15 хвилин, не більше, ніж один раз о 24 годині(Постачальник послуг намагатиметься повідомити про заплановані перерви в Сервісі мінімум за 24 години, розмістивши про це відповідне повідомлення на Веб-сайті);

 • заплановані технічні перерви в наданні Сервісу ConnectHome, що тривають більше 15 хвилин(Постачальник послуг намагатиметься повідомити про заплановані перерви в Сервісі мінімум за 48 годин, розмістивши про це відповідне повідомлення на Веб-сайті);

 • незаплановані перерви в наданні Сервісу ConnectHome, пов’язані з форс-мажорними обставинами і/або обставинами непереборної сили – це надзвичайні і не залежні від дій і воля компанії ConnectHome обставини, унаслідок яких Постачальник послуг не може виконати повністю або частково свої зобов’язання;

 • збої доступу Постачальника послуг до мережі Інтернет;

 • хакерські атаки;

 • збій або припинення надання сервісів Постачальникові послуг третіми сторонами, які потрібні для надання Сервісу ConnectHome.

Компанія ConnectHome направляє усі свої зусилля на створення якісного продукту. У зв’язку з цим Постачальник може надавати оновлення, модернізації, патчи, виправлення помилок і інші модифікації для поліпшення Сервісу і супутніх послуг без згоди Користувача і без якого-небудь додаткового повідомлення.

9. Термін дії угоди.

Справжня Угода набуває чинності з моменту першого використання вами Сервісів або Продуктів ConnectHome, і триває до моменту його припинення. Ви можете розірвати його у будь-який час після відправки письмового повідомлення на електронну адресу компанії ConnectHome office@connectHome.com.ua. Воно також буде негайно розірвано, якщо ви не виконаєте будь-яку умову справжньої Угоди. При розірванні Угоди воно відразу ж втрачає силу, і ви погоджуєтеся припинити будь-який доступ до використання Продуктів, Програмного забезпечення і Документації компанії ConnectHome. Після розірвання Угоди, Постачальник послуги видаляє з системи Аккаунт Користувача і усі його персональні дані БЕЗ МОЖЛИВОСТІ ПОВЕРНУТИ ЇХ В майбутньому.

10. Обмеження відповідальності постачальника послуг.

КОРИСТУВАЧ ВИКОРИСТОВУЄ ВЕБ-САЙТ І СЕРВІСИ НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК. КОРИСТУВАЧ НЕСЕ ОДНООСІБНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ(І КОМПАНІЯ CONNECTHOME ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) ЗА БУДЬ-ЯКІ ВТРАТИ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ИЛИ ЗБИТКИ, що ВИНИКАЮТЬ В результаті ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ І СЕРВІСІВ, У тому числі, ОКРІМ ІНШОГО, ЗА ЗБИТОК, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ИЛИ ЗБИТКИ, ЗАПОДІЯНІ ОСОБИСТО КОРИСТУВАЧЕВІ, ЙОГО МАЙНУ, ОСОБИСТІЙ ВЛАСНОСТІ, УСТАТКУВАННЮ АБО ПЕРИФЕРІЙНИМ ВИРОБАМ, ПРИЄДНАНИМ До ПРИСТРОЮ, КОМП’ЮТЕРА І МОБІЛЬНОГО ПРИСТРОЮ), ДАНИМ, БУДИНКУ, КВАРТИРІ, КОРПУСУ, ЖИТЛУ, БУДІВЛІ АБО МІСЦЮ проживання.

Постачальник послуг не несе відповідальності за наявність дефектів і/або несправностей в роботі веб-сайту і сервісів.

Постачальник послуг не несе відповідальності за:

 • будь-який збиток, пов’язаний з укладенням, неукладенням, виконанням, невиконанням, неналежним виконанням, завершенням і/або розірванням справжньої угоди, нанесений безпосередньо користувачеві і/або третій стороні, перед якою користувач несе відповідальність;

 • будь-який збиток, заподіяний використанням або некоректною роботою веб-сайту або сервісів;

 • будь-який збиток, заподіяний збоями, перервами або припиненням роботи веб-сайту або сервісів;

 • будь-який збиток, обумовлений упущеною вигодою;

 • будь-які збитки, завдані користувачеві втратою даних, поломкою, виходом з ладу або руйнуванням обладнання;

 • будь-який збиток, який має відношення до можливого порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб використанням веб-сайту і сервісів, у тому числі будь-який збиток, пов’язаний з претензіями третіх осіб до користувача із-за порушення прав інтелектуальної власності.

11. Гарантії.

Постачальник послуг не надає гарантій на роботу веб-сайту і сервісів. Також він не гарантує, що користувач зможе отримати яку-небудь вигоду з використання веб-сайту і сервісів.

12. Особисті персональні дані, їх обробка і захист.

Постачальник послуг здійснює збір і обробку особистих даних користувача, в об’ємі, необхідному для надання послуг. Постачальник послуг обробляє особисті дані користувача, у тому числі, для забезпечення високої якості послуг, що надаються, своєчасного повідомлення користувача про будь-які зміни цих Умов користування і/або Політики конфіденційності, а також для дотримання юридичних зобов’язань, які несе Постачальник послуг. З детальнішою інформацією про цілі збору, обробки і зберігання особистих даних користувач може ознайомитися в Політиці конфіденційності Постачальника послуг, перейшовши по посиланню: політика конфіденційності..

13. Порядок розгляду скарг і зауважень

Свої скарги і зауваження, пов’язані з роботою веб-сайту і сервісів користувач може направити на електронну адресу : office@connecthome.com.ua

Скарги і зауваження будуть розглянуті Постачальником послуг впродовж 14(чотирнадцяти) робочих днів з дати їх отримання.

Відповідь користувачеві буде спрямований на електронну адресу, вказану користувачем при реєстрації на веб-сайті.

14. Порядок розірвання угоди

Користувач має право розірвати цю угоду.

Користувач може без пояснення причин направити повідомлення про розірвання угоди на електронну адресу office@connecthome.com.ua

У разі розірвання угоди Постачальник послуг негайно видаляє аккаунт і особисті дані користувача з системи без можливості їх відновлення.

15. Завершальні положення

Справжні Умови користування і Політика конфіденційності регулюються законодавством України, у тому числі Законом України “Про захист персональних даних”.

Приймаючи ці Умови і Політику конфіденційності, користувач не з України розуміє і дає згоду, що продукти і послуги надаються компанією ConnectHome відповідно до чинного законодавства України, яке, можливо, не забезпечує, той же рівень захисту, що і в країні користувача.

Усі спори і розбіжності, витікаючі з цієї угоди і/або пов’язані з ним, вирішуються шляхом переговорів.

Процедура досудового врегулювання суперечки є обов’язковою. У разі неможливості вирішити суперечку шляхом переговорів, його дозвіл здійснюється відповідно до матеріального права України з урахуванням осудності, визначеної чинним законодавством України.

Провайдер послуг залишає за собою право вносити зміни до цих Умов та Політики конфіденційності. Дані зміни можуть вноситися з метою покращення, у разі зміни законодавства з метою приведення у відповідність з ними, у разі зміни або розширення переліку послуг або зміни їхньої функціональності, коли ці зміни призводять до необхідності внести зміни до цих Умов та Політики конфіденційності, щоб привести їх до відповідність до потреб користувачів.

Інформація про зміну Умов користування та/або Політики конфіденційності буде надіслана на електронну адресу користувача не пізніше, ніж за 14 днів до набуття ним чинності.

Також інформація про зміни і нові редакції Умов користування і/або Політики конфіденційності з’являтиметься при вході користувача в додаток разом з повідомленням про необхідність ознайомитися і прийняти ці умови для продовження користування послугами. Умови користування і Політика конфіденційності набувають чинності з 01.09.2019 року.


Корзина
 • Ваша корзина пуста

Вход

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!