Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Розумний клімат контроль.

Ви любите комфорт? Одне з них Кондиціонери, спліт-системи, теплі підлоги, радіатори - всі ці побутові прилади хоча б у мінімальному наборі присутні в оселі кожного з нас. Кліматична техніка наполегливо трудиться за створення зони комфорту для Вас.

На перший погляд здається, що всі ці прилади створені і працюють на "благо" свого господаря. Насправді дуже часто виникає ситуація "марності" роботи таких приладів. Коли опалювальна система наполегливо гріє повітря, а система кондиціонування одночасно те саме повітря охолоджує.

Уся техніка в домі потребує контролю та керування і часових витрат на це. З Розумним Дім все просто. Дім сам контролює і керує всім процесом.

Розумний Дім керує кліматом і створює індивідуальне середовище для кожного.

Розумний Дім вміє підтримувати індивідуальний клімат у кожній кімнаті. Автоматичний режим керування в будинку регулює параметри температури та вологості. Це позбавить Вас від ручного налаштування регуляторів і вимикачів.

Тепер все, що від Вас вимагається - вказати комфортну для Вас температуру, вологість за допомогою єдиної панелі керування. Розумний Дім візьме на себе керування кліматом і сам розпорядиться роботою всіх приладів. Робота кліматичного обладнання регулюватиметься автоматично, переходячи з денного в нічний режим. При цьому, Ваш Розумний Дім подбає про економію енергоресурсів, перемикаючи всю техніку в режим "економ", коли Ви поїхали у відпустку.

Керування кліматом з розумом.

Щоб отримати максимальну ефективність від роботи кліматичної техніки, необхідна злагоджена робота кожного з приладів. У вітальні необхідно нагріти повітря, на кухні стало занадто спекотно, а в дитячій занадто сухе повітря? Оптимальна робота всіх складових кліматичної системи дасть змогу підтримувати в кожному приміщенні будинку індивідуальну кліматичну зону. Ваш будинок перетворюється на окремий світ зі своїм кліматом, засинаючи за відсутності господарів і активуючись за їхньої появи.

Система Розумний Дім подбає про клімат-контроль. Ваш будинок цілодобово стежить за такими параметрами як:

  • температура повітря,
  • рівень вологості,
  • кондиціонування,
  • фільтрація повітря.
Ваш Розумний Дім самостійно підготує умови для сну, прогріє кімнату у вечірній час, а до ранку знизить температуру. Варто лише лише встановити температурний режим на панелі керування.
Контроль і керування кліматом у спеціальних приміщеннях будинку. Іонізація, вентиляція, підвищення або зниження температури в погребі, бібліотеці, коморі. Встановіть просто умови клімату на панелі керування.

Керування вентиляцією залежно від температури та вологості в кожній кімнаті - система клімат-контролю сама визначить, коли потрібно відкоригувати (підвищити/знизити) температуру в приміщенні, вологість, увімкнути або вимкнути вентиляцію, знаючи заздалегідь зазначені умови Вашого комфорту в домі. Системі можна вказати індивідуальні умови мікроклімату для кожної окремої кімнати.

Керування іонізацією та озонуванням повітря - Ваш Розумний Дім сам подбає про те, щоб у всіх кімнатах завжди було свіже, чисте і здорове повітря. Система визначить коли необхідно очистити повітря від бактерій, цвілі, неприємних запахів або тютюнового диму, вивчивши звички свого господаря. Розумний Дім завжди подбає про Ваше самопочуття і здоровий сон.

Контроль і керування кліматом у спеціальних приміщеннях - винний льох, бібліотека, комора та інші спеціалізовані приміщення у Вашому домі вимагають особливих умов мікроклімату. Ваш Розумний Дім не дасть змоги зіпсуватися Вашій безцінній колекції картин або книжок, керуючи та контролюючи умови мікроклімату.

Можливості клімат-контролю в Розумному Домі:

Пороги нагріву та охолодження - кожен опалювальний прилад має свої ступені нагріву. З урахуванням комфорту та економії енергії автоматика сама вирішує, який ступінь нагріву призначити для того чи іншого приладу. Таким чином підтримується комфортна температура у Вашому домі в узгодженому та економному режимі.
Кондиціонування - Розумний Дім керує узгодженою роботою кондиціонерів, спліт-систем з іншими елементами обігріву та охолодження, не вимагаючи Вашого втручання.
Комфортне опалення - автоматика керує радіаторами, теплими підлогами і конвекторами. Можуть використовуватися різні сценарії. Розумний Дім контролює температуру повітря у всіх приміщеннях з використанням ступенів нагріву:
  • у спальній не повинно бути надто спекотно, а у ванній же, навпаки, тепло вітається;
  • у коридорах опалення не потрібне взагалі, а у вітальні хотілося б затишного тепла під час перегляду улюбленого фільму або прийому гостей;
  • будь-яку з цих температур протягом дня можна змінити.

Вентиляція - контроль і регулювання подачі повітря, температури. Увімкнення у використовуваному на даний момент приміщенні, вимкнення під час від'їзду.

Контроль вологості - автоматика керує узгодженою роботою зволожувачів і вентиляційної системи. Підтримується комфортний рівень вологості в кожному приміщенні.

Економте з комфортом!

З Розумним Домом завжди комфортно. Ви часто відсутні вдома, наприклад, у будні дні або буваєте тільки вечорами? "Розумна" електропроводка сама розпорядиться роботою кліматичної техніки - переключиться з економічного робочого режиму на звичайний до Вашого приходу. Досить вказати системі чого Ви бажаєте через мобільний телефон, комп'ютер, iPad або iPhone. І до Вашого приїзду все буде готово! Розумний Дім дасть Вам змогу економити витрати на енергоресурси до 40%.

Не отказывайте себе в комфорте и уюте. Свяжитесь с нами прямо сейчас! Наши специалисты ответят на все вопросы, предложат наиболее оптимальный и подходящий вариант для Вас, подготовят проект Вашего Умного дома и помогут выбрать всё необходимое оборудование. Решив установить систему Умный Дом сегодня Вы обеспечиваете себя комфортом навсегда!
Корзина
  • Ваша корзина пуста

Вход

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!