Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Детальніше про систему Розумний Дім від ConnectHome

Компанія ConnectHome – спеціалізується на рішеннях у галузі домашньої автоматизації, будучи розробником та виробником програмного забезпечення, пристроїв та системи в цілому. Робота системи заснована на бездротовій технології Z-Wave, що дало можливість зробити її універсальною та багатофункціональною.

На данный момент, компания успешно создала почти два десятка беспроводных устройств для умного дома, работающих по технологии Z-Wave. С их помощью возможно покрыть любые потребности в домашней автоматизации.Всі пристрої мініатюрні та бездротові, установка пристроїв як і системи в цілому, дуже проста, не вимагає спеціальних навичок підключення, оскільки розрахована на кінцевого споживача. Інтеграція системи в будинок не потребує ремонту, попередньої підготовки приміщення та прокладання кабельних комунікацій. Всі ці фактори дають можливість швидко і легко вбудувати систему в будь-який інтер’єр без будь-яких складнощів.


Butler by ConnectHome

Маючи вже тривалий досвід виробництва пристроїв, що працюють з різними контролерами від сторонніх виробників, ми розуміли, що рішення в сегменті контролерів, які вже представлені на ринку, не можуть повною мірою реалізовувати потреби користувача або мають завищену вартість. Проаналізувавши цю ситуацію, ми розуміли, що можемо надати користувачам якісний пристрій, який відповідає всім вимогам сучасного розумного будинку, до того ж за доступною ціною. Так було ухвалено рішення створити власний контролер для розумного будинку- Butler..Функціональна і технічна частина Butler, не поступається топовим рішенням від провідних компаній у сегменті розумних будинків, у ньому реалізовані всі необхідні функції, наприклад, такі як : Ethernet, Wi-Fi , Bluetooth, USB, работа по протоколу z-Wave plus і тд. (Докладніше за посиланням).


Контролер підтримує Z-Wave пристрої будь-яких виробників, але для пристроїв ConnectHome забезпечується спрощене налаштування параметрів та зв’язків. Також у Butler ми реалізували підтримку Homekit, що дало можливість керувати розумним будинком за допомогою голосового помічника Siri.


Для налаштування та керування контролером, ми створили найшвидший і зручний Web-інтерфейс, який без будь-якої скромності, за швидкістю роботи, дасть фору всім поточним рішенням на ринку. Також для Вашої зручності реалізовані мобільні програми для IOS та Android, які дозволять зручно керувати контролером з мобільного телефону або планшета. На даний момент контролер вже перебуває на стадії бета-тестування, а реліз запланований на кінець весни 2019 року.

Інтерфейс програми ConnectHome

Підводячи підсумок, навесні 2019 року компанія представить світові вже завершену екосистему, в яку входитимуть надійні та перевірені часом пристрої для розумного будинку, сучасний багатофункціональний контролер, з можливістю керувати розумним будинком за допомогою Siri, зручним і швидким Web-інтерфейсом, а також IOS та Android додатками.

Корзина
  • Ваша корзина пуста

Вход

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!