Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Статистика ConnectHome


Статистика ConnectHome

ConnectHome UA

Все враховано під контролем!

У Вас є квартира чи будинок, він маленький чи великий, немає різниці Ваш він чи ви його знімаєте. Це дуже добре! Але скільки це все коштує? Чому саме стільки? Як можна зменшити свої витрати? Може спитаємо у Butler? Адже він точно знає! На те він і контролер Розумного дому.

Butler.

Butler.Wiki), він же Дворецький, також мажордом (лат. major domus «старший по двору»), батлер (англ. butler), керуючий господарством — старший лакей, глава домашнього господарства. У великих маєтках, де керування господарством може бути розділене між кількома людьми, дворецький відповідає за столову, винний погреб і буфетну. Може відповідати також повністю за парадну частину будинку, тоді як решта господарства перебуває у віданні економіки. Мажордом, як правило чоловік, керує чоловічою прислугою в будинку, а економка — жіночою. Але так було раніше, а зараз 21 століття, все прагне автоматизації та світу Інтернет речей.У сучасних будинках обов'язки дворецького та економки можуть бути перекладені на контролер розумного будинку від компанії ConnectHome — Butler. Ведення статистики споживання всіх ресурсів «розумного» будинку значно полегшує життя його мешканцям. Здійснюється постійний контроль над датчиками температури та вологості, споживання енергії, пристроями керування кліматом, освітленням, віконної та ворітної автоматики, датчиків руху та ін у зручному додатку або веб-інтерфейсі. При необхідності всі дані можна отримати за будь-який момент часу та за будь-яким пристроєм або групам пристроїв, використовуючи відкрите API ConnectHome. Це дає можливість аналізу та економії не лише в рамках нашої системи. Всі ці дані можна використовувати будь-де.


Статистика у ConnectHome

Статистика у Web-інтерфейсі ConnectHome

Використання статистики ConnectHome в інших інтерфейсах чи системах.

Наші дизайнери створили простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Але система повністю відкрита для копіювання та використання даних в інших програмах, системах, платформах тощо.


Приклад запиту контролера для отримання статистики по одному пристрої ID 170

http://192.168.1.50/api/v2/devices/170/Value/histo/1544097213/1576238013

Надсилаючи такий запит на Butler, у форматі який докладно описано на Веб-сайту. Ви повинні вказати IP адресу контролера в локальній мережі, ID пристрою та властивість запиту (наприклад Status для бінарних вимикачів, Tripped для бінарних датчиків тощо) час у форматі TimeStampприйде запит від сервера на авторизацію. Після введення Логіну та Паролю система видасть вам відповідь у форматі Json. У даному прикладі описано формат локального запиту, але при необхідності ви зможете звернутися до контролера, в тому числі через наш хмарний сервіс.

Відповідь від контролера

На описаний вище запит контролер віддасть ответ. Дані з цієї відповіді можна обробити та вивести на будь-який Web-сайт, використовувати в інших програмах (1с, Exele тощо). Загалом можна виконати будь-яке завдання, яке обмежене лише бажанням та запитом замовника.


Корзина
  • Ваша корзина пуста

Вход

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!