Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Бездротовий розумний радіовимикач

Беспроводной настенный радиовыключатель на батарейках CH-404

Бездротовий, розумний, компактний радіовимікач на батареях СН-404 від компанії c-home.ua тепер може керувати не лише іншими Z-Wave пристроями, а й до 40 електропристроїв одночасно.

Пристрій підтримує такі команди, як: увімкнути, вимкнути, зміну яскравості (димування), зміну положення штор/ролетів, а також запуск сцен на центральному контролері після натискання. Вимикач дуже компактний і може бути легко розміщений в будь-якому зручному для Вас місці. Є широкий вибір кольорової гами та матеріалів завдяки дизайну лінійки вимикачів Logus 90 (EFAPEL Португалія).

Переваги CH-404:

Дозволяє керувати облаштуваннями Z – Wave безпосередньо, не використовуючи контроллер

Працює від однієї батареї протягом 2-х років;

Сигналізує про низький заряд батареї;

Простота налаштування і монтажу. Може бути розміщений у будь-якому зручному для Вас місці;

Керує пристроями, використовуючи захищений канал;

Має можливість керувати мультирівневими пристроями, такими як: диммер (наприклад: СН-301), модуль керування штор, ролет, жалюзі (наприклад: СН-103)та ін;

Надсилання передналаштованих сцен (Scene Activation Set). Але необхідно звернутися до керівництва саме Вашого контролера щодо підтримки таких команд;

Сумісний з більшістю Z-Wave контролерів може керувати до 40 електропристроїв.

Пристрій СН-404 підтримує наступні команди:

Включити

Вимкнути;

Включити на встановлене значення;

Відправляє мультирівневі команди таким пристроям, як: диммер (Наприклад: СН-301), модуль керування штор, ролет, жалюзі (Наприклад: СН-103);

Відправка передналагоджених сцен(Scene Activation Set). Зверніться до посібника користувача Вашого контроллера з приводу підтримки таких команд;

Технічні характеристики:

Живлення батарейка CR2032 3V;

Температура експлуатації – від 0°C до 40°C;

Потужність радіосигналу 2 MW;

Частота радіосигналу 868,4 MHZ EU, 869,2 MHZ RU;

Радіус дії у приміщенні – до 45 м;

Радіус дії на відкритому просторі – до 75 м;

Розміри пристрою (В * Ш * Д) – 66.87мм*66.87мм*11мм;

Мінімальний ресурс батарейки – 3 000 натискань;

Ступінь захисту СН-404 – IP-30.

Керування пристроєм:

Пристрій СН-404 керує іншими пристроями Z-Wave за допомогою 4-х кнопок вимикача.

Радиовыключатель

Подключение устройства:

Пристрій працює як звичайний настінний вимикач від батарейки “CR2032”

Батарейа CR2032

Отже, пройдемо кроками!

Крок 1:

Радиовыключатель (вид внутри)

Де наші з вами кнопки:

1 – Кнопка №1;

2 – Кнопка №2;

3 – Кнопка №3;

4 – Кнопка №4;

5 – Системна кнопка.

Крок 2:

Для додавання вимикача в Z-Wave мережу, переведіть контролер у режим навчання (див. інструкцію Вашого контролера) і утримуйте системну кнопку, доки світлодіод не моргне червоним кольором, а потім відпустіть кнопку.

Если возникли проблемы с подключением устройства к Вашей Z-Wave сети, необходимо пройти процедуру удаления из Z-Wave сети, а после повторите процедуру добавления.

Для видалення (виключення) вимикача з Z-Wave мережі, переведіть контролер у режим видалення (див. інструкцію контролера) і утримуйте системну кнопку до тих пір, поки світлодіод не моргне червоним кольором, а потім відпустіть кнопку. Зверніть увагу, після виключення пристрою з Z-Wave мережі всі внесені налаштування будуть скинуті на заводські установки.

Крок 3:

Закріпіть пристрій CH-404 на стіні або на іншій поверхні за допомогою спеціального скотчу або шурупів, що йдуть в комплекті.

Крок 4:

За допомогою основного контролера Вашої мережі Z-Wave призначте пристрої, якими керуватиме СН-404Для цього додайте у відповідні групи зв’язків керовані пристрої, а також оберіть типи команд, які надсилатиме СН-404 керованим пристроям (Для налаштування зв’язків та параметрів зверніться до посібника користувача Вашого основного контролера).

Параметри:

Увага! СН-404 – це пристрій, який працює від батареї. Для підвищення терміну служби СН-404 постійно знаходиться в режимі сну. Після додавання параметрів розбудіть пристрій натисканням системної кнопки для застосування налаштувань.

Роблячи висновок про радіовимикачі СН-404 та враховуючи його сумісність із 40 пристроями та підтримку різних команд, то можна дійсно сказати, що цей пристрій унікальний

З більш детальною інформацією про: вартість, детальний опис, параметри підключення, замовлення пристрою можна ознайомитися за посиланням.

З Пв. Ваша команда c-home.ua.

Корзина
  • Ваша корзина пуста

Вход

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!