Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

ConnectHome - доступна система розумний будинок

Український розробник та виробник SmartHome систем автоматизації

Керування освітленням

У ConnectHome, начебто стандартна опція, перетворена на окремий вид мистецтва. Ми не обмежили Вас включенням та вимкненням світла. Створюйте сценарії освітлення, керуйте RGB освітленням, керуйте димуванням світла, імітацією присутності.

Керування кліматом

Розумний клімат контроль об'єднав в єдиному інтерфейсі: керування опаленням, теплою підлогою, системою вентиляції та кондиціювання, датчики вологості та температури, термостат з лічильником енергії. Все це дозволило максимально ефективно керувати кліматом. У складі сценарію можливо створити свій клімат у кожній кімнаті, який буде активуватися коли Ви вдома і відключаться коли Вас немає.

Керування ролетами

Керуйте ролетами, жалюзі дистанційно за допомогою Вашого комп'ютера, смартфона або навіть голосу. Система в заданий час відкриє жалюзі, полегшивши ваше пробудження або з настанням темного часу доби автоматично закриє ролети.

Керування Розумним Будинком

Розумний Будинок ConnectHome створений для вашого комфорту. Керуйте своїм будинком або квартирою з будь-якого місця за допомогою смартфона, планшета або голосових команд. Ми допоможемо налаштувати та контролювати ваше житло таким чином, щоб воно відповідало вашим потребам та уподобанням.

Безпека

За допомогою системи розумний будинок, можливо дистанційно контролювати безпеку в будинку, що дозволить Вам почуватися захищеним і не хвилюватися про безпеку будинку під час відпочинку чи тривалих поїздок. Безпека в розумному будинку включає: датчики руху, датчики відкриття дверей і вікон, камери спостереження, систему безпеки.
Корзина
  • Ваша корзина пуста

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!

Вход

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!