Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Smart освітлення

Ми знаємо, як зробити будь-який вимикач Smart вимикачем. Розумне освітлення не тільки заощадить Ваші гроші, але додасть комфорту вашому будинку.
Будь-який вимикач
Автоматика освітлення
Smart керування

Керуй світлом з смартфону

Керуй освітленням під настрій

Система Розумного Будинку ConnectHome дозволяє керувати RGB, RGBW, теплий/холодний та одноканальними світлодіодними стрічками. Вибирайте колір кімнати під Ваш настрій та проводьте час у затишній атмосфері

Вибирай яскравість освітлення за обстановкою

Система Розумного Будинку ConnectHome дозволяє регулювати яскравість світильників з будь-якими лампами, що димуються. Діммер СН-303 не вимагає нульового дроту і може бути встановлений під будь-яким вимикачем. Керуйте яскравістю освітлення залежно від обстановки.

Вуличне Smart освітлення

Розумний будинок ConnectHome дасть вам змогу керувати вуличним освітленням будь-якого типу. З його допомогою ви зможете вмикати і вимикати освітлення, регулювати його яскравість, створювати розклади роботи освітлення і налаштовувати його під свої уподобання. Наприклад, ви можете налаштувати автоматичне увімкнення вуличного освітлення під час вашого наближення до будинку або його вимкнення, коли ви залишаєте його межі.

Залишились питання?

Наші менеджери допоможуть Вам!
Корзина
  • Ваша корзина пуста

Вход

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!