Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Керування шторами

Система Розумного Будинку ConnectHome дозволяє керувати приводами штор незалежно від їхнього виробника. Зробіть своє повсякденне життя комфортнішим. Тепер відкрити/закрити штори можна не тільки вручну, але й з смартфона, з вимикача, а також за допомогою голосових помічників від Apple і Google.
Будь-який привід
Керування зі смартфона
Керування голосом

Керування жалюзі

Жалюзі - це стильне рішення для захисту від сонця. Завдяки системі Розумного Дому ConnectHome ви зможете керувати електроприводами жалюзі. Забудьте про незручні пульти керування, керуйте поворотом і підняттям ламелей з телефону, голосом, використовуючи сценарії
Керування ламелями
Смарт керування
Робота за графіком

Керування системами сонцезахисту

Системи сонцезахисту створюють затишну атмосферу в яскраву сонячну погоду. Інтеграція в Розумний дім від компанії ConnectHome дасть Вам можливість керування приводами сонцезахисної автоматики зі смартфона, а завдяки вбудованому механізму контролю погоди, автоматично закриє маркізу в разі сильних поривів вітру, що запобігатиме її поломці.
Smart керування
Вітрозахист
Робота за графіком

Керування воротами

Завдяки системі Розумного Дому ConnectHome керування автоматикою воріт, шлакбаумів, ролетів стане ще комфортнішим. Вам більше не потрібно носити з собою незручні пульти. Ваш телефон і так завжди з вами, попросіть Siri або Google і ворота відчинені. А зі зручного застосунку ConnectHome ви зможете не тільки керувати автоматикою, а й переглядати статистику відкриття/закриття, отримувати сповіщення та багато іншого.
Smart
Керування
Статистика роботи
пристрою
Керування голосом

Залишились питання?

Наші менеджери допоможуть Вам!
Корзина
  • Ваша корзина пуста

Вход

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!