Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Керування кліматом

Розумний клімат контроль об'єднав в єдиному інтерфейсі: керування опаленням, теплою підлогою, системою вентиляції та кондиціювання, датчики вологості та температури, термостат з лічильником енергії. Все це дозволило максимально ефективно керувати кліматом. У складі сценарію можливо створити свій клімат у кожній кімнаті, який буде активуватися коли Ви вдома і відключаться коли Вас немає.

Датчик температури та вологості

Мініатюрний датчик температури та вологості керуватиме кліматом Вашої оселі і впишеться в будь-який інтер'єр. Датчик працює від однієї батареї до 4 років і не потребує прокладання додаткових дротів. Це розширює можливість його розташування в кімнаті в найбільш сприятливому для цього місці. Система попередить вас про необхідність заміни батарейки заздалегідь.
Вологість
Температура
До 4-х років

Керування теплою підлогою

Тепла підлога - основа комфортного клімату в холодну пору року. Завдяки системі Розумного будинку ConnectHome ви зможете керувати теплою підлогою з вашого мобільного телефону незалежно від його типу (водяний, електричний) та виробника обладнання. Для Вас буде доступна можливість встановлення графіка роботи, а також вибір відповідної температури у будь-який момент.
Усі типи теплої підлоги
Smart керування
Розклад роботи

Керування опаленням

Система опалення Розумного Будинку поєднує всі опалювальні прилади в єдиний механізм, незалежно від їх типу та виробника. Термостат ConnectHome може керувати котлом, підлоговим та стельовим фанкойлом з можливістю регулювання швидкості вентиляторів, радіатором опалення, контуром теплої підлоги.
Усі види опалювальних приладів
Smart керування
Розклад роботи

Керування кондиціонером

Завдяки ІЧ-термостату системи ConnectHome можна керувати будь-яким кондиціонером. У Вас не буде потреби постійно шукати пульт керування, ви зможете контролювати температуру з смартфона. Система Розумного Будинку дозволить включати кондиціонер автоматично використовуючи графік роботи та вимикати його коли Вас немає вдома, заощаджуючи витрати на електроенергію.
Будь-які кондиціонери
Smart керування
Розклад роботи

Залишились питання?

Наші менеджери допоможуть Вам!
Корзина
  • Ваша корзина пуста

Вход

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!