Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Що таке Z-wave?

Протокол Z – Wave – це безпровідний спосіб зв’язку, що використовує радіохвилі малої потужності. Z – Wave дозволить Вам встановити систему розумний будинок не простягаючи кілометри дротів. Завдяки мініатюрним радіомодулям, які можуть розміщується навіть за вимикачем, установка системи стала набагато простіша і не вимагає великих матеріальних і тимчасових витрат.


З чого складається система розумний будинок?

Система влаштована досить просто, існує Z – Wave контроллер, який керує усією системою(мозок і серце системи), а також пристрої, які призначені виконувати конкретну функцію або ряд функція.Таких пристроїв існує величезна множина, під будь-які завдання. Для початку роботи розумного будинку, Вам слід встановити контроллер, підключити пристрій і настроїти його в контроллері( при необхідності), після чого Ваш розумний будинок вже готовий до роботи.


Яка кількість пристроїв потрібна, щоб зробити будинок розумним?

Існує величезна безліч пристроїв, купувати усі пристрої відразу немає необхідності. Вам слід позначити для себе, необхідні завдання які Ви хотіли б реалізувати, приміром почати можна зі світла у вашому будинку. Для цього Вам знадобиться: Контроллер, датчик руху і диммер. Далі при необхідності маючи вже Контроллер, ви зможете розширити можливості, реалізовувати нові функції у Вашому розумному будинку, доповнюючи його як пазл. Усе це можливо реалізувати у будь-який зручний для Вас момент, адже розумний будинок не вимагає ремонту і прокладення дротів, необхідно просто підключити новий пристрій і додати його в контроллер.


Взаємодія з розумним будинком

Для керування розумним будинком, взаємодією і налаштування пристроїв, не треба бути програмістом або мати особливі навички. Уся взаємодія з розумним будинком здійснюється простими і зрозумілими будь-якій людині інструментами : Web- інтерфейсом, додатком в телефоні.

Переваги Z – Wave

Єдина безпровідна мережа пристроїв

Пристрої Z-Wave від різних виробників стандартизовані, що дозволяє працювати разом в одній бездротовій мережі.

Простий монтаж та налаштування Z-Wave пристроїв

Z-Wave пристрої не вимагають прокладання додаткових проводів та внесення змін до існуючої електрики вашого будинку. Для встановлення пристроїв не потрібні спеціальні навички та обладнання, його може виконати навіть непрофесіонал.

Перевірена та найкраща технологія розумного будинку

Найбільші торгові марки на ринку використовують технологію Z-Wave у своїх товарах для розумного будинку. У розумних будинках у всьому світі встановлено вже 70 мільйонів товарів.

Безпека

Технологія Z-Wave використовує те саме шифрування, що й системи онлайн-банкінгу, що робить її безпечним вибором для вашого розумного будинку, 9 із 10 провідних охоронних компаній використовують технологію Z-Wave.

Асортимент та доступність

Ви можете почати з мінімальними вкладеннями і поступово додавати ще розумних товарів домашньої автоматизації, яких на ринку представлено понад 2000 тисяч. Продукція пропонує безліч варіантів відповідно до ваших потреб і бюджету.

Надійність зв'язку між пристроями

Кожен із пристроїв розумного будинку приймає, і в той же час передає сигнал, що забезпечує більшу надійність усієї мережі. Пристрої дублюють сигнал, навіть якщо один пристрій виходить з ладу, мережа працює без перешкод та перебоїв. Роботі мережі не заважають меблі, стіни та будь-які інші перешкоди. Для розширення покриття мережі просто необхідно додати нові пристрої.


Корзина
  • Ваша корзина пуста

Вход

Ваша заявка принята, мы свяжемся с вами в ближайшее время!

Безкоштовна консультація з нашим крутим фахівцем 😎

Ваша заявка принята!
В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер!